Ceník

Jak je zde jinde napsáno, mým hlavním cílem je individuální přístup. Z toho ovšem plyne, že nelze zcela jednoduše vytvořit ceník s několika položkami, ze kterého si každý vybere. Každý může požadovat něco trochu odlišného, v různém množství a s různými doplňkovými službami. Proto jsou zde k dispozici dva konfigurátory, které Vám pomohou přesně specifikovat požadované třmeny, či sedlové kostry.

za kolik vyrábím

Sedlové kostry a třmeny

Konfigurátor koster je nepoměrně složitější a to zejména s ohledem na možnosti zadávání parametrů koster. Mnozí z Vás dávají přednost jednoduchému schématu zadávání, který je vhodný pro výrobu kostry pro tradiční jezdecká plemena koní. Někteří sedláři používají můj zaměřovací přípravek, pomocí kterého je možné několika čísly komplexně popsat tvar plochy bars, které přichází do kontaktu se hřbetem koně. Také se mi dostávají do rukou různé fyzické modely koňských hřbetů. Jedná se zejména o drátěné modely, ale také modely z kartonu, či podobných materiálů, či jejich překreslené verzi na papír s měřítkem a odeslané e-mailem.

Konfigurátor třmenů je poměrně jednoduchý. Můžete si vybrat třmeny různých velikostí, jejichž cena se pohybuje v základní verzi od 870 do 1620 CZK. Je zde samozřejmě možnost osadit pár třmenů jinou osou. Toto vylepšení Vás bude stát + 200 CZK. Také je možné domluvit individuálně navrženou výlož, např monogram, či logo ranče. Tato práce navíc může stát zpravidla 1000 až 3000 CZK podle náročnosti a materiálového provedení.

Každý způsob zadání je možný, ale každý je jinak náročný na další zpracování. Toto zpracování Vašich dat se poté musí odrazit ve výsledné ceně kostry. Součástí kostry je také jeho potah. Ten je v tradiční verzi z rawhide, nebo v současnější a levnější verzi ze sklolaminátu.

Cenová politika

 1. Základní verze sedlové kostry, která je zadaná tím nejjednodušším způsobem a kde nemám žádnou následnou práci se zpracováváním dat.

  • 3880 CZK
  • se sklolaminátovým potahem 5830 CZK
  • zašitá do rawhide 10980 CZK

  Toto je základní cena

 2. Kostra, zadávaná základním způsobem ale na koně, který nemá rámec tradičního jezdeckého plemena a je nutné udělat atypické úpravy.

  • 4250 – 4860 CZK.
  • se sklolaminátovým potahem 6200 - 6810 CZK
  • zašitá do rawhide 11350 - 11960 CZK

  Zde je příplatek 370 – 980 CZK

 3. Kostra zadávaná pomocí podrobných dat z mého měrného systému. Můj měrný systém samozřejmě umožňuje zadávat parametry i způsobem viz 1. Při zadávání pomocí podrobného výpisu automaticky předpokládám, že nemá rámec tradičního jezdeckého plemena a je nutné udělat atypické úpravy.

  • 4860 CZK
  • se sklolaminátovým potahem 6810 CZK
  • zašitá do rawhide 11960 CZK

  Zde je příplatek 980 CZK

 1. Ve výjimečných případech a to pouze na území ČR je možné se domluvit na mojí osobní asistenci při měření. Toto je možné pouze v případě, že sedlář, který bude dále s kostrou pracovat je s tímto obeznámen a bude u měření přítomen stejně, jako kdyby kostru zaměřoval sám. Skutečným mým zákazníkem, který bude kostru přebírat a kterému jsem já zodpovědný za její provedení je vždy sedlář, nikoliv jeho zákazník.

  Zde budu požadovat 15 CZK za ujetý kilometr(tam i zpět) + 1000 CZK za měření. Toto se připočte k ceně kostry, která bude oceněná podle bodu 3.

 2. Uvedené ceny jsou platné pro pravidelné zákazníky. Pro individuální objednávku, která celkově nepřekročí 3000 CZK může být přiúčtován poplatek ve výši 20% běžné ceny.

napište mi

kontaktní formulář

Informace o ochraně OÚ
Wanted

Tomáš Venc

Houbova 997, 583 01
Chotěboř IČO: 72809191

+420 724 287 746
venc@saddletree.cz