Konfigurátor sedlové kostry

Jste v konfigurátoru sedlových koster. Bude vám nabídnuto několik kroků, kde si můžete vybrat typ a optimální parametry sedlové kostry.

Vyberte prosím typ a velikost kostry. *

Wade Visalia Roping Reining Cowhorse Barrel Riding Custom
14
14,1/2
15
15,1/2
16
16,1/2
17

Určete popis sedla. Z fotografií koní nebo dokončených sedel obvykle nelze co je důležité zjistit. Pokud je to možné, posílejte technický výkres nebo alespoň ručně vykreslený obrázky důležitých věcí s popisem a rozměry.

Vyberte potah kostry. *

Jak vypadá sklolaminát s integrovaným posedlím?

front angle
Přední úhel

Povinný údaj

back angle
Zadní úhel

Povinný údaj

Nejprve vyber přední úhel

typ cantle
Typ hrušky

Volitelný údaj

Typ hrušky

cantle height
Výška cantle

Volitelný údaj

Výška cantle


front distance
Přední rozteč

Upřesňující informace

Přední rozteč

Volím vhodnou vzdálenost přední části pro každý typ kostry a jejího úhlu. Pokud nemáte žádné zkušenosti s mými kostrami a nevíte přesně, co děláte, neměňte data.

Prosím, nezadávejte jiné rozměry, než zobrazené na obrázku. Některé hojně používané užívané parametry závisí i na jiných okolnostech, než je skutečná vzdálenost funkčních ploch. Například na tvaru obvodové hrany, nebo typu a velikosti forku

back distance
Zadní rozteč

Upřesňující informace

Zadní rozteč

Volím vhodnou vzdálenost zadní části pro každý typ kostry a jejího úhlu. Pokud nemáte žádné zkušenosti s mými kostrami a nevíte přesně, co děláte, neměňte data.

cantle width
Šířka cantle

Upřesňující informace

Šířka cantle

Šířka cantle je obvykle spojena s šířkou forku a celkovou šířkou kostry. Pro typy wade a visalia souvisí šířka cantle s její výškou. Pokud nemáte žádné zkušenosti s mými kostrami a nevíte přesně, co děláte, neměňte data.

Před zadáním údajů z měrky byste měli zvážit použití obrázkového konfigurátoru. Pokud zjistíte, že měřený kůň není atypický, není důvod zadávat údaje v tomto módu. Pokud váháte, nebo jste přesvědčeni, že měřený kůň vyžaduje individuální přístup a budete pokračovat tímto způsobem, bude Vás to stát něco navíc.

pravá strana levá strana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
přední úhel
zadní úhel
přední rozteč
zadní rozteč

Ve výjimečných případech a pouze na území České republiky je možné osobně provést měření koně. To je možné pouze tehdy, pokud je sedlář, který bude sedlo vyrábět s tímto postupem obeznámen a měření se zúčastní. Můj skutečný zákazník, který převezme kostru a komu jsem zodpovědný, je vždy sedlář, nikoli zákazník sedláře, který bude přebírat dokončené sedlo.

Zde budu požadovat 15 CZK za kilometr (tam a zpět) + 1000 Kč za měření. To se připočítá k ceně kostry, která bude vždy v tomto případě oceněna jako by byly data odesílány z „kofigurátor – měrka Venc“.

Prosím vyplňte veškeré údaje pro odeslání poptávky.

Souhrn poptávky

konfigurátor neobsahuje žádná data

Informace o ochraně osobních údajů
aktualizuji...

* Povinný údaj
Aktuální kurz EUR 1 = CZK 25,340.

Odeslání údajů z konfigurátoru není závazné. Každý obchod je dohodnutý vždy v samostatné individuální komunikaci. Pokud byla dohoda uzavřena, vaše data z konfigurátoru se použijí jako podklady pro výrobu. Každá kostra se vyrábí samostatně. Proto jeho výroba trvá určitou dobu. Tato doba bude určena v rámci individuální komunikace. Pokud se něco změní, nebo zjistíte, že jste udělali chybu, je obvykle čas opravit všechno během tohoto období bez jakýchkoli následků. Po odeslání vašich údajů budu osobně reagovat do dvou pracovních dnů.

Osobní údaje odeslané jakýmkoliv formulářem z těchto stránek budou použity výhradně pro vyřízení Vašeho aktuálního požadavku. Dále již nebudou nijak žádným způsobem archivovány, ani předávány třetím stranám.

napište mi

kontaktní formulář

Informace o ochraně OÚ
Wanted

Tomáš Venc

Houbova 997, 583 01
Chotěboř IČO: 72809191

+420 724 287 746
venc@saddletree.cz